Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании противоправными действий относительно уведомления о начале ревизии финансово-хозяйственной деятельности акционерной компании

Высший административный суд
Определение от 14.11.2013 № К/9991/87189/11

ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ

УХВАЛА

14.11.2013 р.

N К/9991/87189/11

Колегія суддів Вищого адміністративного суду України в складі: головуючої - Гончар Л. Я., суддів: Конюшка К. В., Чалого С. Я., розглянувши у попередньому судовому засіданні адміністративну справу за касаційною скаргою акціонерної компанії "Харківобленерго" на постанову Харківського окружного адміністративного суду від 28 липня 2011 року та ухвалу Харківського апеляційного адміністративного суду від 09 листопада 2011 року у справі за позовом акціонерної компанії "Харківобленерго" до виконуючого обов'язки начальника Контрольно-ревізійного управління в Харківській області К. В. В., Контрольно-ревізійного управління в Харківській області про визнання протиправними дій, встановила:

Акціонерне товариство "Харківобленерго" звернулось до суду з позовом до виконуючого обов'язки начальника Контрольно-ревізійного управління в Харківській області К. В. В., Контрольно-ревізійного управління в Харківській області про визнання протиправними дії щодо повідомлення про початок ревізії фінансово-господарської діяльності акціонерної компанії "Харківобленерго".

Опрос