Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании неправомерными решений об определении таможенной стоимости товаров и карточки отказа в таможенном оформлении товара, возвращении излишне уплаченных платежей

Высший административный суд
Определение от 16.07.2013 № К/800/26643/13

ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ

УХВАЛА

16.07.2013 р.

N К/800/26643/13

Вищий адміністративний суд України у складі: головуючого, судді - Розваляєвої Т. С. (суддя-доповідач), суддів: Мороз Л. Л., Черпіцької Л. Т., розглянувши в порядку письмового провадження касаційну скаргу Приватної агропромислової компанії "Тачанка" на постанову Одеського апеляційного адміністративного суду від 13 травня 2011 року у справі за позовом Приватної агропромислової компанії "Тачанка" до Херсонської митниці, Головного управління Державного казначейства України у Херсонській області про визнання неправомірними рішень і картки відмови, повернення надмірно сплачених платежів, встановив:

Приватна агропромислова компанія "Тачанка" звернулася з позовом до Херсонської митниці, Головного управління Державного казначейства України у Херсонській області про визнання неправомірними рішень про визначення митної вартості товарів та картки відмови в митному оформленні товару, повернення надмірно сплачених платежів.

Опрос