Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании противоправными и отмене решений относительно определения таможенной стоимости товаров, признании неправомерными действий относительно отказа в принятии грузово-таможенной декларации и отказа в таможенном оформлении товаров по первому методу

Высший административный суд
Определение от 31.10.2013 № 2а-7802/10/0870, К/9991/28576/12

ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ

УХВАЛА

31.10.2013 р.

N К/9991/28576/12

Колегія суддів Вищого адміністративного суду України в складі: суддів: Васильченко Н. В., Горбатюка С. А., Леонтович К. Г., провівши попередній розгляд касаційної скарги Запорізької митниці на постанову Запорізького окружного адміністративного суду від 1 грудня 2010 року та ухвалу Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду від 13 лютого 2012 року у справі N 2а-7802/10/0870 за позовом Відкритого акціонерного товариства "Електрометалургійний завод "Дніпроспецсталь ім. А. М. Кузьміна" до Запорізької митниці Державної митної служби України про визнання протиправними та скасування рішень щодо визначення митної вартості товарів, визнання неправомірними дій щодо відмови у прийнятті вантажно-митної декларації та відмови у митному оформленні товарів за першим методом, встановила:

Відкрите акціонерне товариство "Електрометалургійний завод "Дніпроспецсталь ім. А. М. Кузьміна" звернулося до суду з позовом до Запорізької митниці Державної митної служби України, у якому просило визнати неправомірними дії відповідача щодо відмови у прийнятті ВМД та відмови у митному оформленні товару за I методом та визнання протиправними та скасування рішення Запорізької митниці про визначення митної вартості товару за III та VI методами.

Опрос