Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании противоправным и отмене распоряжения Кабинета Министров Украины "О размещении Киевского апелляционного хозяйственного суда"

Высший административный суд
Определение от 27.11.2013 № К/800/13073/13

ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ

УХВАЛА

27.11.2013 р.

N К/800/13073/13

Колегія суддів Вищого адміністративного суду України в складі: судді-доповідача - Мироненка О. В., суддів - Сороки М. О., Чумаченко Т. А., провівши попередній розгляд справи за позовом заступника Генерального прокурора України в інтересах держави в особі Фонду державного майна України та НАК "Нафтогаз України" до Кабінету Міністрів України, треті особи - Київський апеляційний господарський суд, Дочірня компанія "Газ України" НАК "Нафтогаз України", Міністерство енергетики та вугільної промисловості України, про визнання протиправним та скасування розпорядження, за касаційною скаргою заступника Генерального прокурора України на постанову Окружного адміністративного суду міста Києва від 22 листопада 2012 року та ухвалу Київського апеляційного адміністративного суду від 19 лютого 2013 року, встановила:

У вересні 2012 року заступник Генерального прокурора України в інтересах держави в особі Фонду державного майна України та НАК "Нафтогаз України" звернувся в суд із позовом до Кабінету Міністрів України, треті особи: Київський апеляційний господарський суд, Дочірня компанія "Газ України" НАК "Нафтогаз України", Міністерство енергетики та вугільної промисловості України, про визнання протиправним та скасування розпорядження.

Постановою Окружного адміністративного суду міста Києва від 22 листопада 2012 року відмовлено в задоволенні позову.

Не погоджуючись із постановою суду першої інстанції, заступник Генерального прокурора України в інтересах держави в особі Фонду державного майна України та НАК "Нафтогаз України" звернувся зі скаргою до суду апеляційної інстанції щодо скасування зазначеного вище рішення.

Ухвалою Київського апеляційного адміністративного суду від 19 лютого 2013 року апеляційну скаргу заступника Генерального прокурора України в інтересах держави в особі Фонду державного майна України та НАК "Нафтогаз України" залишено без задоволення, постанову суду першої залишено без змін.

Опрос