Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании неправомерными действий относительно отказа предъявить надлежащим образом оформленное направление на проверку, документы, удостоверяющие служебные полномочия

Высший административный суд
Определение от 22.10.2013 № К-30506/10

ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ

УХВАЛА

22.10.2013 р.

N К-30506/10

Колегія суддів Вищого адміністративного суду України в складі - Іваненко Я. Л., Мойсюка М. І., Тракало В. В., розглянувши в попередньому судовому засіданні справу за адміністративним позовом Відкритого акціонерного товариства "Крименерго" до Територіальної державної інспекції праці в Автономній Республіці Крим Державного департаменту нагляду за додержанням законодавства про працю Міністерства праці та соціальної політики в Автономній Республіці Крим, провідного спеціаліста - державного інспектора праці Територіальної державної інспекції праці в Автономній Республіці Крим О. А. Л., провідного державного інспектора праці Територіальної державної інспекції праці в Автономній Республіці Крим С. А. У. про визнання дій неправомірними, за касаційною скаргою Територіальної державної інспекції праці в Автономній Республіці Крим Державного департаменту нагляду за додержанням законодавства про працю Міністерства праці та соціальної політики в Автономній Республіці Крим на постанову Окружного адміністративного суду Автономної Республіки Крим від 14 травня 2009 року та ухвалу Севастопольського апеляційного адміністративного суду від 18 серпня 2010 року, установила:

У квітні 2009 року Відкрите акціонерне товариства "Крименерго" (далі - ВАТ та/або Товариство) звернулося до суду із зазначеним позовом, у якому просило визнати дії відповідачів неправомірними. В обґрунтування позовних вимог зазначало, що 27 березня 2009 року провідний спеціаліст - державного інспектора праці Територіальної державної інспекції праці в Автономній Республіці Крим О. А. Л. та провідний державний інспектор праці Територіальної державної інспекції праці в Автономній Республіці Крим С. А. У. (далі - відповідачі, та/або інспектори Інспекції праці) прибули у ВАТ "Крименерго" з метою проведення перевірки дотримання законодавства про працю. На вимогу працівників Товариства пред'явити належним чином оформлене направлення на дану перевірку, документи посвідчуючи службові повноваження та зареєструватися в журналі реєстрації перевірок, відповідачі відмовились. Вважаючи таку відмову неправомірною і посилаючись на порушення вимог Закону України "Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності" від 5 квітня 2007 року N 877-V (далі - Закон N 877-V), позивач просив про задоволення позову.

Опрос