Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании противоправными действий относительно осуществления государственной регистрации договора аренды земли

Высший административный суд
Определение от 16.04.2013 № 2а-1870/5412/12, К/800/8220/13

ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ

УХВАЛА

16.04.2013 р.

N К/800/8220/13

Колегія суддів Вищого адміністративного суду України у складі - Бим М. Є. (доповідач), Харченка В. В., Чалого С. Я., розглянувши в попередньому судовому засіданні адміністративну справу за касаційною скаргою представника ОСОБА_4 - ОСОБА_5 на постанову Сумського окружного адміністративного суду від 5 вересня 2012 року та ухвалу Харківського апеляційного адміністративного суду від 17 січня 2013 року у справі N 2а-1870/5412/12 за позовом ОСОБА_4 до відділу Держкомзему у Недригайлівському районі Сумської області, заступника начальника відділу Держкомзему у Недригайлівському районі Сумської області - реєстратора Ш. І. С., третя особа - сільськогосподарське товариство з обмеженою відповідальністю "Дружба-Нова", про скасування рішень та зобов'язання вчинити певні дії, встановила:

ОСОБА_4 звернулась до суду з позовом до відділу Держкомзему у Недригайлівському районі Сумської області, заступника начальника відділу Держкомзему у Недригайлівському районі Сумської області - реєстратора Ш. І. С., у якому просила визнати протиправними дії відповідачів щодо здійснення державної реєстрації договору оренди землі, сторонами якого є СТОВ "Дружба-нова" та позивач, і внесення відповідних відомостей до Книги записів про державну реєстрацію державних актів на право власності на земельну ділянку та на право постійного користування земельною ділянкою, договорів оренди землі; зобов'язати відповідачів скасувати державну реєстрацію договору оренди землі,, та скасувати записи про державну реєстрацію вказаного договору у відповідному розділі Книги записів про державну реєстрацію державних актів на право власності на земельну ділянку та на право постійного користування земельною ділянкою, договорів оренди землі.

Постановою Сумського окружного адміністративного суду від 5 вересня 2012 року, залишеною без змін Харківського апеляційного адміністративного суду від 17 січня 2013 року, у задоволенні позову відмовлено.

Опрос