Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об обязательстве провести перерасчет пенсии и дополнительной пенсии

Высший административный суд
Определение от 09.04.2013 № К/9991/81494/11

ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ

УХВАЛА

09.04.2013 р.

N К/9991/81494/11

Колегія суддів Вищого адміністративного суду України в складі: головуючого - судді Горбатюка С. А. (доповідач), суддів - Голяшкіна О. В., Мороз Л. Л., провівши у порядку письмового провадження касаційний розгляд адміністративної справи за позовом ОСОБА_4 до Управління Пенсійного фонду (далі - УПФ) України в Білопільському районі Сумської області про визнання дій неправомірними та зобов'язання вчинити певні дії, за касаційною скаргою УПФ України в Білопільському районі Сумської області на постанову Білопільського районного суду Сумської області від 21 жовтня 2010 року та ухвалу Харківського апеляційного адміністративного суду від 27 квітня 2011 року, встановила:

У вересні 2010 року ОСОБА_4 у Білопільському районному суді Сумської області пред'явив позов до УПФ України в Білопільському районі Сумської області про визнання дій неправомірними та зобов'язання вчинити певні дії.

В обґрунтування позовних вимог послався на те, що він є особою, яка постраждала внаслідок Чорнобильської катастрофи категорії 1, інвалідом 3-ї групи у зв'язку з захворюванням, пов'язаному з наслідками аварії на Чорнобильській АЕС. Відповідно до статей 50, 54 Закону України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи" має право на отримання додаткової пенсії за шкоду, заподіяну здоров'ю, у розмірі 50-ти відсотків від мінімальної пенсії за віком та основної пенсії у розмірі не менше 6-ти мінімальних пенсій за віком.

Опрос