Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О взыскании задолженности

Высший административный суд
Определение от 03.07.2013 № К/9991/56663/12
редакция действует с 14.01.2014

ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ

УХВАЛА

03.07.2013 р.

N К/9991/56663/12

Ухвалу скасовано
(згідно з постановою Верховного Суду України
 від 14 січня 2014 року)

Колегія суддів Вищого адміністративного суду України в складі: головуючого - Смоковича М. І., суддів - Мироненка О. В., Чумаченко Т. А., розглянувши у попередньому судовому засіданні в касаційній інстанції адміністративну справу за позовом Управління Пенсійного фонду України в місті Славутич Київської області до Товариства з обмеженою відповідальністю "Електросервіс" про стягнення заборгованості, провадження у якій відкрито за касаційною скаргою Управління Пенсійного фонду України в місті Славутич Київської області на постанову Київського апеляційного адміністративного суду від 15 серпня 2012 року, встановила:

У червні 2011 року Управління Пенсійного фонду України в місті Славутич Київської області звернулося до суду з адміністративним позовом до Товариства з обмеженою відповідальністю "Електросервіс" (далі - ТОВ "Електросервіс") про стягнення заборгованості зі сплати витрат на виплату і доставку пенсії.

Вимоги обґрунтовувало тим, що згідно статті 13 Закону України "Про пенсійне забезпечення", Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" та Інструкції про порядок обчислення і сплати страхувальниками та застрахованими особами внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування до Пенсійного фонду України, відшкодуванню підлягають витрати Пенсійного фонду на виплату та доставку пенсій, призначених на пільгових умовах відповідно до частини 2 Прикінцевих положень Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" в розмірі 100 відсотків фактичних витрат на виплату та доставку пенсій за віком на пільгових умовах.

Позивач зазначає, що ОСОБА_1, ОСОБА_2, ОСОБА_3, ОСОБА_4 та ОСОБА_5, які працювали в ТОВ "Електросервіс" була призначена пенсія на пільгових умовах на підставі пунктів "а" статті 13 Закону України "Про пенсійне забезпечення".

Внаслідок невиконання відповідачем своїх зобов'язань щодо відшкодування витрат на виплату та доставку пільгових пенсій зазначеним особам за період з 1 січня 2010 року по 25 травня 2011 року в ТОВ "Електросервіс" утворилася заборгованість у розмірі 58995 гривень 34 копійки, яку позивач просив стягнути в судовому порядку.

Опрос