Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об отмене постановления о наложении штрафа за правонарушение в сфере градостроения

Высший административный суд
Постановление от 19.06.2013 № К/9991/79482/12

ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

19.06.2013 р.

N К/9991/79482/12

Вищий адміністративний суд України у складі колегії суддів: головуючого - судді  Голяшкіна О. В. (доповідач), суддів - Заяць В. С., Стрелець Т. Г., секретаря судового засідання - Рикусова М. О. (за участю представника відповідача - П. О. М., П. М. М.), розглянувши у відкритому судовому засіданні касаційну скаргу Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю в Автономній Республіці Крим на постанову окружного адміністративного суду Автономної Республіки Крим від 31 травня 2012 року та ухвалу Севастопольського апеляційного адміністративного суду від 5 листопада 2012 року у справі за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Об'єднання Транс-Континенталь" до  Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю в Автономній Республіці Крим про визнання протиправними дій та скасування постанови, встановив:

В лютому 2010 року Товариство з обмеженою відповідальністю "Об'єднання Транс-Континенталь" звернулось до суду з позовом до Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю в Автономній Республіці Крим, в якому просило визнати протиправними дії відповідача при розгляді справи про правопорушення у сфері містобудування відносно ТОВ "Об'єднання Транс-Континенталь" та скасувати постанову Інспекції ДАБК в АР Крим від 17 листопада 2009 року N 161 про накладення на товариство штрафу за правопорушення у сфері містобудування.

В обґрунтування вимог позивач вказував про неправомірність притягнення його до відповідальності за порушення у сфері містобудування.

Постановою окружного адміністративного суду Автономної Республіки Крим від 31 травня 2012 року, залишеною без змін ухвалою Севастопольського апеляційного адміністративного суду від 5 листопада 2012 року, адміністративний позов задоволено, постанову Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю в Автономній Республіці Крим від 17 листопада 2009 року N 161 про накладення на товариство "Об'єднання Транс-Континенталь" визнано протиправною та скасовано.

Опрос