Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об отмене решения и предписания относительно применения экономических санкций за нарушение государственной дисциплины цен и наложения штрафа

Высший административный суд
Постановление от 22.10.2013 № К/9991/38311/12

ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

22.10.2013 р.

N К/9991/38311/12

Вищий адміністративний суд України у складі: головуючого - судді Розваляєвої Т. С. (суддя-доповідач), суддів - Маслія В. І., Черпіцької Л. Т., секретаря судового засідання - Батракової-Кучер Д. С. (за участю: представника позивача - Гетікова В. М.), розглянувши у відкритому судовому засіданні касаційну скаргу Державного підприємства "Спеціалізована державна експертна організація - Центральна служба Української державної будівельної експертизи" на постанову Житомирського окружного адміністративного суду від 07 липня 2010 року та ухвалу Київського апеляційного адміністративного суду від 17 травня 2012 року у справі за позовом Державного підприємства "Спеціалізована державна експертна організація - Центральна служба Української державної будівельної експертизи" в особі Центральної служби Української державної будівельної експертизи у Житомирській області до Державної інспекції з контролю за цінами в Житомирській області про скасування рішення та припису, встановив:

Державне підприємство "Спеціалізована державна експертна організація - Центральна служба Української державної будівельної експертизи" в особі Центральної служби Української державної будівельної експертизи у Житомирській області звернулось з позовом до Державної інспекції з контролю за цінами в Житомирській області про скасування рішення від 29 грудня 2009 року N 169 та припису N 220-П від 29 грудня 2009 року.

Постановою Житомирського окружного адміністративного суду від 07 липня 2010 року, залишеною без змін ухвалою Київського апеляційного адміністративного суду від 17 травня 2012 року, в задоволенні позову відмовлено.

Опрос