Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании противоправными действий относительно осуществления государственной регистрации договоров аренды земли

Высший административный суд
Постановление от 07.08.2013 № К/800/17244/13

ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

07.08.2013 р.

N К/800/17244/13

Вищий адміністративний суд України у складі колегії суддів: головуючого - суддів Зайця В. С. (суддя-доповідач), Голяшкіна О. В., Стрелець Т. Г., розглянувши в порядку письмового провадження касаційну скаргу ОСОБА_4 на постанову Сумського окружного адміністративного суду від 09 листопада 2012 року та ухвалу Харківського апеляційного адміністративного суду від 06 березня 2013 року у справі за позовом ОСОБА_4 до відділу Держкомзему у Недригайлівському районі Сумської області, реєстратора Відділу Держкомзему у Недригайлівському районі Сумської області Ш. І. С., третя особа - Сільськогосподарське товариство з обмеженою відповідальністю "Дружба-Нова", про визнання дій протиправними та зобов'язання вчинити певні дії, встановив:

В серпні 2012 року ОСОБА_4 звернулася із адміністративними позовом до відділу Держкомзему у Недригайлівському районі Сумської області, реєстратора відділу Держкомзему у Недригайлівському районі Сумської області Ш. І. С., третя особа Сільськогосподарське товариство з обмеженою відповідальністю "Дружба-Нова" (далі - СТОВ "Дружба-Нова") про визнання протиправними дій відповідачів щодо здійснення державної реєстрації договорів оренди землі від 01 вересня 2010 року, сторонами яких є СТОВ "Дружба-нова" та позивач, і внесення відповідних відомостей до Книги записів про державну реєстрацію державних актів на право власності на земельну ділянку та на право постійного користування земельною ділянкою, договорів оренди землі; зобов'язання відповідачів скасувати державну реєстрацію договорів оренди землі від 01 вересня 2010 року, сторонами яких є СТОВ "Дружба-нова" та позивач та скасувати записи про державну реєстрацію вказаних договорів оренди землі у відповідному розділі Книги записів про державну реєстрацію державних актів на право власності на земельну ділянку та на право постійного користування земельною ділянкою, договорів оренди землі.

Постановою Сумського окружного адміністративного суду від 09 листопада 2012 року, залишеною без змін ухвалою Харківського апеляційного адміністративного суду від 06 березня 2013 року в задоволенні позовних вимог відмовлено.

Опрос