Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об отмене налогового уведомления-решения и решений об определении таможенной стоимости товаров

Высший административный суд
Определение от 31.01.2013 № К/9991/29060/11

ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ

УХВАЛА

31.01.2013 р.

N К/9991/29060/11

Колегія суддів Вищого адміністративного суду України в складі: головуючого, судді Харченка В. В., суддів: Бим М. Є., Калашнікової О. В., секретаря судового засідання - Тімановської О. М., розглянувши у відкритому судовому засіданні справу за касаційною скаргою Черкаської митниці на постанову Черкаського окружного адміністративного суду від 17 грудня 2010 року та ухвалу Київського апеляційного адміністративного суду від 29 березня 2011 року у справі за позовом товариства з обмеженою відповідальністю "Техно-Инвест" до Черкаської митниці про скасування податкового повідомлення-рішення та рішень про визначення митної вартості товарів, встановила:

У жовтні 2010 року товариство з обмеженою відповідальністю "Техно-Инвест" звернулось до суду з позовом до Черкаської митниці про скасування податкового повідомлення-рішення та рішень про визначення митної вартості товарів.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос