Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании противоправным решения об отказе в открытии дисциплинарного дела относительно судьи

Высший административный суд
Постановление от 24.01.2013 № П/800/7/13

ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

24.01.2013 р.

N П/800/7/13

Вищий адміністративний суд України у складі суддів: головуючого - Цвіркуна Ю. І., Блажівської Н. Є., Веденяпіна О. А., Зайцева М. П., Масло І. В., при секретарі Кучерук І. М., за участю позивача ОСОБА_6, представника позивача ОСОБА_7, представника відповідача Єрмакової К. Ю., розглянувши у відкритому судовому засіданні адміністративну справу за позовом ОСОБА_6 до Вищої кваліфікаційної комісії суддів України про визнання протиправним рішення та зобов'язання вчинити дії, встановив:

Позивач звернувся до Вищого адміністративного суду України із позовом до Вищої кваліфікаційної комісії суддів України (далі - Комісія), в якому, враховуючи змінені позовні вимоги, просить: визнати протиправним рішення Вищої кваліфікаційної комісії суддів України від 08 листопада 2012 року про відмову у відкритті дисциплінарної справи відносно судді Вінницького районного суду Вінницької області ОСОБА_8; зобов'язати Вищу кваліфікаційну комісію суддів України відкрити дисциплінарну справу відносно судді Вінницького районного суду Вінницької області ОСОБА_8 за фактом порушення нею вимог щодо неупередженого розгляду справи та відмовою у доступі особи до правосуддя з підстав, не передбачених законом.

В обґрунтування позовних вимог позивач стверджує, що оскаржуване рішення Комісії є протиправним, оскільки в діях судді ОСОБА_8 є склад дисциплінарного проступку, що пов'язано із порушенням нею вимог стосовно неупередженого розгляду справи та фактичною відмовою у доступі особи до правосуддя з не передбачених законом підстав, однак це не було враховано відповідачем. Крім того, зазначає, що в оскаржуваному рішенні не йдеться про те, що доводи його скарги не знайшли свого підтвердження.

Опрос