Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании противоправными действий по осуществлению регистрационной записи о праве собственности и обязательстве отменить регистрационную запись

Высший административный суд
Определение от 29.05.2012 № К/9991/95103/11

ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ

УХВАЛА

29.05.2012 р.

N К/9991/95103/11

Колегія суддів Вищого адміністративного суду України у складі суддів: Чалого С. Я., Бим М. Є., Харченка В. В., розглянувши в порядку письмового провадження в залі суду касаційну скаргу ОСОБА_4 на постанову Львівського апеляційного адміністративного суду від 08 грудня 2011 року у справі за позовом ОСОБА_4 до Івано-Франківського обласного бюро технічної інвентаризації, третя особа товариство з обмеженою відповідальністю "Гостинець", про визнання протиправними та зобов'язання вчинити дії, встановила:

Постановою Івано-Франківського окружного адміністративного суду від 10 червня 2011 року позов ОСОБА_4 до Івано-Франківського обласного бюро технічної інвентаризації, третя особа товариство з обмеженою відповідальністю "Гостинець", про визнання протиправними та зобов'язання вчинити дії, задоволено. Визнано протиправними дії обласного комунального підприємства "Івано-Франківське обласне бюро технічної інвентаризації" по здійсненню реєстраційного запису про право власності за ТОВ "Гостинець" на нежитлові приміщення, загальною площею 1287Д кв. м, розташовані за адресою: АДРЕСА_1 та видачі Витягу про реєстрацію такого права власності за ТОВ "Гостинець". Зобов'язано відповідача скасувати реєстраційний запис про реєстрацію права власності за ТОВ "Гостинець" на нежитлові приміщення, загальною площею 1287,1 кв. м, розташовані за адресою: АДРЕСА_1 та відновити реєстраційний запис про реєстрацію права власності за ОСОБА_4 на нежитлові приміщення, загальною площею 1287,1 кв. м, розташовані за адресою: АДРЕСА_1.

Опрос