Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании противоправным и отмене решения о передаче земельного участка

Высший административный суд
Определение от 14.02.2012 № К/9991/61413/11

ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ

УХВАЛА

14.02.2012 р.

N К/9991/61413/11

Колегія суддів Вищого адміністративного суду України у складі суддів - Харченка В. В., Бим М. Є., Леонтович К. Г., розглянувши в попередньому судовому засіданні касаційну скаргу заступника прокурора м. Києва на постанову Окружного адміністративного суду міста Києва від 16 грудня 2010 року та ухвалу Київського апеляційного адміністративного суду від 30 серпня 2011 року у справі за позовом заступника прокурора м. Києва в інтересах Державного комітету України із земельних ресурсів до Київської міської ради, третя особа - ОСОБА_4, про визнання протиправним та скасування рішення про передачу земельної ділянки, встановила:

Постановою Окружного адміністративного суду міста Києва від 16 грудня 2010 року, залишеною без змін ухвалою Київського апеляційного адміністративного суду від 30 серпня 2011 року, у задоволенні позовних вимог відмовлено.

На рішення судів першої та апеляційної інстанцій надійшла касаційна скарга, у якій заступник прокурора м. Києва просить рішення судів попередніх інстанцій скасувати та ухвалити нову постанову, якою позовні вимоги задовольнити, при цьому посилаючись на порушення судами норм матеріального та процесуального права.

Заслухавши доповідь судді Вищого адміністративного суду України, колегія суддів вважає, що касаційна скарга підлягає відхиленню, а рішення судів попередніх інстанцій залишенню без змін, виходячи з наступного.

Опрос