Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании противоправным и отмене постановления в части регистрации кандидатом в народные депутаты Украины

Высший административный суд
Постановление от 22.08.2012 № А/9991/46/12

ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

22.08.2012 р.

N А/9991/46/12

Вищий адміністративний суд України у складі колегії суддів: судді-доповідача - Кочан В. М., суддів - Рецебуринського Ю. Й., Цвіркуна Ю. І., секретаря судового засідання - Синюшко М. Л. (за участю представників позивача - ОСОБА_2, ОСОБА_3), розглянувши у відкритому судовому засіданні адміністративну справу за апеляційною скаргою представника ОСОБА_4 на постанову Київського апеляційного адміністративного суду від 18.08.2012 р. у справі за позовом ОСОБА_4 до Центральної виборчої комісії України, третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору, на стороні відповідача - ОСОБА_5, про визнання протиправним та скасування постанови Центральної виборчої комісії України від 13 серпня 2012 року N 322 в частині реєстрації кандидатом у народні депутати України ОСОБА_5, ІНФОРМАЦІЯ_1, встановив:

17.08.2012 р. представник ОСОБА_4 звернувся до Київського апеляційного адміністративного суду з адміністративним позовом до Центральної виборчої комісії (далі - відповідач, Комісія), в якому просив визнати протиправною та скасувати постанову Центральної виборчої комісії від 13 серпня 2012 року N 322 в частині реєстрації кандидатом в народні депутати України ОСОБА_5 в одномандатному виборчому окрузі N 98, оскільки цей кандидат подав відповідачу декларацію на 8 аркушах та заповнив позицію 3 декларації з порушенням вимог п. 5 Примітки, якою визначено правила заповнення даної декларації, а тому, на думку представника позивача, заповнена ОСОБА_5 декларація суперечить вимогам Закону щодо порядку її заповнення.

В обґрунтування позовних вимог представник позивача посилався на те, що подана ОСОБА_5 декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру не відповідає формі, визначеній Законом України "Про засади запобігання і протидії корупції", у зв'язку з чим Комісія неправомірно дійшла висновку про наявність підстав для реєстрації ОСОБА_5 кандидатом у народні депутати України відповідно до пункту 2 частини 1 статті 60 Закону України "Про вибори народних депутатів України".

Опрос