Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании недействительными решений относительно целевого назначения земель и границ населенных пунктов

Высший административный суд
Определение от 09.10.2012 № К/9991/47372/12

ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ

УХВАЛА

09.10.2012 р.

N К/9991/47372/12

Колегія суддів Вищого адміністративного суду України у складі: головуючого - Донця О. Є., суддів - Логвиненка А. О., Мороза В. Ф., розглянувши у порядку письмового провадження касаційні скарги представника ОСОБА_2, ОСОБА_3 - ОСОБА_4, Державного управління охорони навколишнього природного середовища в м. Києві, Коцюбинської селищної ради Київської області на постанову Київського апеляційного адміністративного суду від 21.06.2012 року у справі за позовом Київської міської ради до Державного управління охорони навколишнього природного середовища в м. Києві, Київського обласного управління лісового та мисливського господарства, Ірпінської міської ради Київської області, Коцюбинської селищної ради Київської області (за участю прокуратури м. Києва), треті особи - Державне агентство земельних ресурсів України, Комунальне підприємство "Святошинське лісопаркове господарство", Комунальне підприємство Київської обласної ради "Обласний лісгосп", Київська обласна державна адміністрація, Державне управління охорони навколишнього природного середовища в Київській області, Державне агентство лісових ресурсів України, про визнання бездіяльності протиправною, рішень нечинними та їх скасування, зобов'язання вчинити дії, встановила:

Київська міська рада звернулася до окружного адміністративного суду м. Києва з позовом до Державного управління охорони навколишнього природного середовища в м. Києві, Київського обласного управління лісового та мисливського господарства, Ірпінської міської ради Київської області, Коцюбинської селищної ради Київської області, треті особи - Державне агентство земельних ресурсів України, Комунальне підприємство "Святошинське лісопаркове господарство", Комунальне підприємство Київської обласної ради "Обласний лісгосп", Київська обласна державна адміністрація, Державне управління охорони навколишнього природного середовища в Київській області, Державне агентство лісових ресурсів України, про визнання бездіяльності протиправною, рішень нечинними та їх скасування, зобов'язання вчинити дії.

Постановою окружного адміністративного суду м. Києва від 23.12.2011 року у задоволенні позовних вимог Київській міській раді було відмовлено.

Постановою Київського апеляційного адміністративного суду від 21.06.2012 апеляційні скарги прокуратури м. Києва та Київської міської ради було задоволено. Постанову окружного адміністративного суду м. Києва від 23.12.2011 року скасовано та ухвалено нову постанову, якою позовні вимоги Київської міської ради - задоволено частково. В частині позовних вимог щодо визнання нечинними і скасування рішень Ірпінської міської ради Київської області від 27.06.2002 року N 49-3-XXIV "Про віднесення земель Ірпінського регіону, які обслуговує Бучанська лісогосподарська установа Київського обласного житлово-комунального управління, до земель житлової та громадської забудови" та Коцюбинської селищної ради Київської області від 06.11.2009 року N 170, від 25.09.2008 року N 689/22-5 "Про перспективний план розвитку смт Коцюбинське" в частині пункту "3" - провадження у справі закрито.

У касаційних скаргах представник ОСОБА_2, ОСОБА_3 - ОСОБА_4, Державне управління охорони навколишнього природного середовища в м. Києві, не погоджуючись рішенням суду апеляційної інстанції, посилається на допущені судом порушення норм матеріального та процесуального права, просить скасувати постанову Київського апеляційного адміністративного суду від 21.06.2012 року та залишити в силі постанову окружного адміністративного суду м. Києва від 23.12.2011 року.

Опрос