Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об отмене решения о применении экономических санкций за нарушение государственной дисциплины цен

Высший административный суд
Определение от 02.02.2012 № К-17229/10

ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ

УХВАЛА

02.02.2012 р.

N К-17229/10

Колегія суддів Вищого адміністративного суду України у складі суддів - Харченка В. В., Бим М. Є., Чалого С. Я., розглянувши в порядку письмового провадження касаційну скаргу Державної інспекції з контролю за цінами в Сумській області на постанову Сумського окружного адміністративного суду від 01 вересня 2009 року та ухвалу Харківського апеляційного адміністративного суду від 02 березня 2010 року у справі за позовом Відкритого акціонерного товариства по газопостачанню та газифікації "Сумигаз" до Державної інспекції з контролю за цінами в Сумській області про скасування рішення, встановила:

Постановою Сумського окружного адміністративного суду від 01 вересня 2009 року, залишеною без змін ухвалою Харківського апеляційного адміністративного суду від 02 березня 2010 року, позовні вимоги задоволено в повному обсязі. Визнано протиправним та скасовано рішення Державної інспекції з контролю за цінами в Сумській області про застосування до Відкритого акціонерного товариства по газопостачанню та газифікації "Сумигаз" економічних санкцій за порушення державної дисципліни цін N 31 від 30 квітня 2009 року.

До Вищого адміністративного суду України надійшла касаційна скарга, в якій Державна інспекція з контролю за цінами в Сумській області просить скасувати рішення судів першої та апеляційної інстанцій, а справу направити на новий розгляд, посилаючись на порушення судами норм матеріального та процесуального права.

Заслухавши доповідь судді Вищого адміністративного суду України, перевіривши матеріали справи, колегія суддів вважає, що касаційна скарга не підлягає задоволенню з наступних підстав.

Опрос