Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об отмене решения относительно определения таможенной стоимости товара, отмене карточки отказа в принятии таможенной декларации и взыскании из государственного бюджета излишне уплаченного налога на добавленную стоимость

Высший административный суд
Постановление от 06.12.2012 № К/9991/46488/12

ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

06.12.2012 р.

N К/9991/46488/12

Вищий адміністративний суд України у складі колегії суддів - Логвиненко А. О. (доповідач), Донець О. Є., Мороз В. Ф., при секретарі судового засідання - Кошелєва С. В. (за участю представників сторін: позивача - Мерзлякова В. П., Ткаченко С. В., відповідача - Писанка А. М.), розглянувши у відкритому судовому засіданні касаційну скаргу Луганської митниці на постанову Луганського окружного адміністративного суду від 17.04.2012 р. та постанову Донецького апеляційного адміністративного суду від 19.06.2012 р. у справі за позовом Публічного акціонерного товариства "Алчевський коксохімічний завод" до відповідача-1 - Луганської митниці, відповідача-2 - Головного управління Державної казначейської служби України в Луганській області про визнання дій неправомірними та скасування рішення, повернення податків на додану вартість, встановив:

01.03.2012 р. до суду з позовом про визнання неправомірними дій Луганської митниці (далі - Митниця) звернулось публічне акціонерне товариство "Алчевський коксохімічний завод" (далі - Товариство). Свої вимоги позивач мотивував тим, що він надав Митниці документи, необхідні для митного оформлення товарів, що надійшли до України на підставі зовнішньоекономічного контракту. Митницею було витребувано додаткові документи, відмовлено у прийнятті митної декларації та самостійно визначено митну вартість товару за шостим методом. Вважаючи дії Митниці такими, що не відповідають чинному законодавству, позивач просив визнати їх протиправними та скасувати рішення Митниці від 31.01.2012 р. про визначення митної вартості товару, скасувати картку відмови в прийнятті митної декларації та стягнути з державного бюджету надмірно сплачений податок на додану вартість в сумі 580275,14 грн.

Опрос