Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании противоправным и отмене постановления

Высший административный суд
Определение от 16.10.2012 № К/9991/22360/11

ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ

УХВАЛА

16.10.2012 р.

N К/9991/22360/11

Колегія суддів Вищого адміністративного суду України у складі суддів - Чалого С. Я., Бим М. Є., Харченка В. В., розглянувши в порядку письмового провадження касаційну скаргу Кабінету Міністрів України на ухвалу Київського апеляційного адміністративного суду від 03 березня 2011 року у справі за позовом Генеральної прокуратури України до Кабінету Міністрів України? треті особи - ДП "НАЕК "Енергоатом", Дочірнє підприємство Всеукраїнської громадської організації "Союз організацій інвалідів України" "Фаворит-Плюс", про визнання протиправною та скасування постанови, встановила:

Ухвалою Київського апеляційного адміністративного суду від 03 березня 2011 року скасовано ухвалу Окружного адміністративного суду м. Києва від 15 вересня 2010 року, справу направлено до суду першої інстанції для продовження розгляду.

Не погоджуючись з ухвалою суду апеляційної інстанції, Кабінет Міністрів України подав касаційну скаргу, в якій посилаючись на порушення судом норм процесуального права, просить її скасувати, ухвалу суду першої інстанції залишити в силі.

Заслухавши доповідь судді Вищого адміністративного суду України, перевіривши доводи касаційної скарги та матеріали справи, колегія суддів вважає, що касаційна скарга задоволенню не підлягає з наступних підстав.

Опрос