Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об отмене налоговых уведомлений-решений

Высший административный суд
Постановление от 27.08.2012 № К-17845/10

ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

27.08.2012 р.

N К-17845/10

Вищий адміністративний суд України у складі колегії суддів: головуючий: Нечитайло О. М., судді: Борисенко І. В., Вербицька О. В., розглянувши у порядку письмового провадження касаційну скаргу Красноперекопської об'єднаної державної податкової інспекції в АР Крим на постанову Окружного адміністративного суду АР Крим від 15.04.2009 р. та ухвалу Севастопольського апеляційного адміністративного суду від 23.02.2010 р. у справі N 2а-7642/08/4 за позовом Відкритого акціонерного товариства "Полівтор" до Красноперекопської об'єднаної державної податкової інспекції в АР Крим про скасування податкових повідомлень-рішень, встановив:

Відкрите акціонерне товариство "Полівтор" (далі - позивач) звернулось до адміністративного суду з позовом до Красноперекопської об'єднаної державної податкової інспекції в АР Крим (далі - відповідач) про скасування податкових повідомлень-рішень.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос