Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О неназначении выборов Киевского городского головы в связи с окончанием срока его полномочий

Высший административный суд
Постановление от 29.05.2012 № П/9991/200/12

ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

29.05.2012 р.

N П/9991/200/12

Вищий адміністративний суд України у складі: головуючий - суддя Кочан В. М., судді: Веденяпін О. А., Заяць В. С., Кравцов О. В., Цвіркун Ю. І., секретар судового засідання - Кочерга В. П., за участю позивача ОСОБА_1, представника відповідача - Пилявського Ю. О., розглянувши у відкритому судовому засіданні адміністративну справу за позовом ОСОБА_1 до Верховної Ради України про визнання бездіяльності протиправною та зобов'язання вчинити певні дії, встановив:

ОСОБА_1 (далі - позивач) звернувся в суд з адміністративним позовом, в якому просив: визнати протиправною бездіяльність Верховної Ради України щодо непризначення виборів Київського міського голови у зв'язку з закінченням строку його повноважень; зобов'язати Верховну Раду України призначити вибори Київського міського голови.

Позивач в судовому засіданні позовні вимоги підтримав і пояснив, що 25 травня 2008 року у відповідності до Постанови Верховної Ради України "Про призначення позачергових виборів депутатів Київської міської ради та Київського міського голови" від 18.03.2008 р. відбулись позачергові вибори Київського міського голови, на яких був обраний Київським міським головою ОСОБА_2.

Опрос