Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об осуществлении перерасчета основной и дополнительной пенсии, взыскании суммы пенсии

Высший административный суд
Определение от 06.04.2012 № К/9991/46709/11

ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ

УХВАЛА

06.04.2012 р.

N К/9991/46709/11

Суддя Вищого адміністративного суду України Конюшко К. В., розглянувши заяву Управління Пенсійного фонду України в м. Селидове Донецької області про поновлення строку касаційного оскарження ухвали апеляційного суду Донецької області від 6 травня 2011 року у справі N 2-1547-2010(22а-6768) за позовом ОСОБА_1 до Управління Пенсійного фонду України в м. Селидове Донецької області про визнання дій протиправними, спонукання до здійснення перерахунку основної та додаткової пенсії, стягнення суми пенсії, встановив:

Управлінням Пенсійного фонду України в м. Селидове Донецької області подано касаційну скаргу на ухвалу апеляційного суду Донецької області від 6 травня 2011 року та заявлено клопотання про поновлення строку на касаційне оскарження.

Ухвалою Вищого адміністративного суду України від 2 лютого 2012 року визнано неповажними наведені скаржником підстави для поновлення строку на касаційне оскарження, касаційну скаргу залишено без руху та надано строк для подання заяви про поновлення строку на касаційне оскарження з інших підстав.

Проте, у встановлений судом строк скаржником не було усунено вказаний недолік. Крім того, скаржник також не скористався наданим статтею 102 Кодексу адміністративного судочинства України правом на продовження встановленого судом строку на усунення недоліків у разі його пропуску з поважних причин.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос