Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О взыскании задолженности

Высший административный суд
Определение от 10.04.2012

ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ

УХВАЛА

від 10 квітня 2012 року

Суддя Вищого адміністративного суду України Конюшко К. В., перевіривши матеріали касаційної скарги Управління Пенсійного фонду України в Нижньогірському районі АР Крим на постанову Окружного адміністративного суду АР Крим від 14 жовтня 2011 р. та ухвалу Севастопольського апеляційного адміністративного суду від 14 березня 2012 р. у справі N 2а-5595/11/0170/20 за позовом Управління Пенсійного фонду України в Нижньогірському районі АР Крим до відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в смт Кіровське АР Крим про стягнення заборгованості, встановив:

Постановою Окружного адміністративного суду АР Крим від 14 жовтня 2011 р., залишеною без змін ухвалою Севастопольського апеляційного адміністративного суду від 14 березня 2012 р., позовні вимоги задоволено частково. Стягнуто з відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в смт Кіровське АР Крим на користь позивача суми невідшкодованих витрат на виплату та доставку пенсії з інвалідності внаслідок нещасного випадку на виробництві.

Не погоджуючись зі вказаними рішеннями судів першої та апеляційної інстанцій, Управління Пенсійного фонду України в Нижньогірському районі АР Крим оскаржило їх в касаційному порядку.

Проте у відкритті касаційного провадження у цій справі слід відмовити.

Відповідно до ч. 3 ст. 20 КАС України Вищий адміністративний суд України переглядає судові рішення місцевих та апеляційних адміністративних судів у касаційному порядку як суд касаційної інстанції.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос