Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О взыскании денежных средств на возмещение льготной перевозки детей

Высший административный суд
Постановление от 04.07.2012 № К/9991/21988/11

ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

04.07.2012 р.

N К/9991/21988/11

Колегія суддів Вищого адміністративного суду України в складі: суддів - Чумаченко Т. А., Калашникової О. В., Мироненка О. В., при секретарі - Боровику Ю. В. (за участю представників: позивача - Хімчак Т. В., Матюхи О. Ю., представника Міністерства України у справах сім'ї, молоді та спорту - Йовжія О. М., представника Міністерства фінансів України - Наталич А. А.), провівши касаційний розгляд в судовому засіданні справи за позовом Державного територіально-галузевого об'єднання "Південно-Західна залізниця" до Міністерства України у справах сім'ї, молоді та спорту, Міністерства фінансів України, Державного казначейства України про зобов'язання вчинити дії, стягнення коштів на відшкодування пільгового перевезення дітей за касаційною скаргою представника Державного територіально-галузевого об'єднання "Південно-Західна залізниця" на постанову Окружного адміністративного суду м. Києва від 19 листопада 2010 року та ухвалу Київського апеляційного адміністративного суду від 29 березня 2011 року, встановила:

У вересні 2010 року позивач звернувся в суд із позовом до Міністерства України у справах сім'ї, молоді та спорту, Міністерства фінансів України, Державного казначейства України про зобов'язання вчинити дії, стягнення коштів на відшкодування пільгового перевезення дітей.

Постановою Окружного адміністративного суду м. Києва від 19.11.2010 року позов задоволено частково. Зобов'язано Міністерство України у справах сім'ї, молоді та спорту розробити бюджетний запит з пропозицією та відповідним обґрунтуванням щодо виділення бюджетних коштів у сумі 7333977,27 грн. для компенсації витрат Державного територіально-галузевого об'єднання "Південно-Західна залізниця", пов'язаних з наданням дітям пільг на проїзд залізничним транспортом за період з березня по серпень 2010 року для подання Міністерству фінансів України та подальшого включення до проекту Державного бюджету України. В задоволенні інших позовних вимог відмовлено. В іншій частині позову відмовлено.

Не погоджуючись із постановою суду першої інстанції в частині відмови в задоволенні позову, позивач звернувся зі скаргою до суду апеляційної інстанції щодо скасування зазначеного вище рішення.

Опрос