Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об отказе в предоставлении лоцманских услуг

Высший административный суд
Постановление от 17.01.2012 № К-21498/10, К-22848/10

ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

17.01.2012 р.

N К-21498/10

Колегія суддів Вищого адміністративного суду України у складі: Цуркана М. І. (головуючий), Гончар Л. Я., Калашнікової О. В., Леонтович К. Г., Чалого С. Я., секретар судового засідання - Шпикуляк В. Г. (за участю: відповідача - ОСОБА_6 та його представника ОСОБА_7; представників: позивача - Васильєва А. О.; Державного підприємства "Дельта-лоцман" - Єремейчука Д. О.; Державного підприємства "Миколаївський морський торговельний порт" - Новохатського О. І.; ОСОБА_7; Міністерства інфраструктури України - Самойленка О. В.), розглянувши у відкритому судовому засіданні адміністративну справу за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю Сільськогосподарське підприємство "Нібулон" до Капітана Миколаївського морського торговельного порту ОСОБА_6, треті особи: Державне підприємство "Дельта-лоцман", Державне підприємство "Миколаївський морський торговельний порт", Міністерство транспорту та зв'язку України, про визнання дій протиправними, скасування розпорядження та зобов'язання вчинити дії, що переглядається за касаційними скаргами Державного підприємства "Миколаївський морський торговельний порт" та Капітана Миколаївського морського торговельного порту ОСОБА_6 на постанову Миколаївського окружного адміністративного суду від 4 грудня 2009 року та ухвалу Одеського апеляційного адміністративного суду від 27 квітня 2010 року, установила:

У жовтні 2009 року ТОВ СП "Нібулон" звернулося до суду з позовом до Капітана Миколаївського морського торговельного порту (Порт) ОСОБА_6 (Капітан) про визнання дій протиправними, скасування розпорядження та зобов'язання вчинити дії.

Зазначали, що оскаржуваним розпорядженням відповідача від 16 жовтня 2009 року N 45/2009 відмовлено судну т/х у наданні лоцманських послуг під час переходу судна до причалу позивача для завантаження зерном.

Опрос