Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании противоправными действий относительно отказа в изменении целевого назначения земельных участков, признании права собственности на них, обязательстве изменить целевое назначение земельных участков

Высший административный суд
Постановление от 23.11.2011 № К-29787/10

ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

23.11.2011 р.

N К-29787/10

Колегія суддів Вищого адміністративного суду України у складі: головуючого - Сіроша М. В., суддів - Бим М. Є., Гордійчук М. П., Харченка В. В., Конюшка К. В., секретаря - Антипенко В. В., розглянувши у порядку письмового провадження адміністративну справу за касаційною скаргою Одеської міської ради на постанову Приморського районного суду м. Одеси від 07 липня 2008 року і постанову Одеського апеляційного адміністративного суду від 22 липня 2010 року у адміністративній справі за позовом ОСОБА_1 до Одеської міської ради в особі Одеського міського управління земельних ресурсів, Одеської регіональної філії державного підприємства "Центр державного земельного кадастру при Державному комітеті України по земельних ресурсах" про визнання дій протиправними, зобов'язання вчинити дії, встановила:

У березні 2008 року ОСОБА_1 звернулась із позовом до Одеської міської ради в особі Одеського міського управління земельних ресурсів, Одеської регіональної філії державного підприємства "Центр державного земельного кадастру при Державному комітеті України по земельних ресурсах" про визнання протиправними дій про відмову у зміні цільового призначення земельних ділянок, визнання права власності на них, зобов'язання змінити цільове призначення зазначених земельних ділянок.

Обґрунтовуючи позовні вимоги, ОСОБА_1 посилалась на те, що всупереч вимогам ст. 20 Земельного кодексу України, Одеською міською радою в особі Одеського міського управління земельних ресурсів було відмовлено у задоволенні її клопотання про зміну цільового призначення земельних ділянок та надання дозволу на виготовлення проекту їх відведення зі зміною цільового призначення.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос