Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О перерасчете пенсии

Высший административный суд
Определение от 03.11.2011 № К-21789/08

ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ

УХВАЛА

03.11.2011 р.

N К-21789/08

Колегія суддів Вищого адміністративного суду України у складі: головуючого - Білуги С. В., суддів - Гаманка О. І., Загороднього А. Ф, Заїки М. М., Співака В. І., розглянувши в попередньому судовому засіданні касаційну скаргу ОСОБА_4 на постанову Харківського апеляційного адміністративного суду від 30.10.2008 у справі за позовом ОСОБА_4 до Головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області, третя особа - Державна податкова інспекція в Полтавській області, про перерахунок пенсії, встановила:

У грудні 2007 року ОСОБА_4 звернувся до суду з позовом до Головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області, третя особа Державна податкова інспекція в Полтавській області про перерахунок пенсії.

Постановою Октябрського районного суду м. Полтави від 16.05.2008 позов ОСОБА_4 було задоволено. Визнано дії Головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області неправомірними. Зобов'язано Головне управління Пенсійного фонду України в Полтавській області провести перерахунок розміру пенсії ОСОБА_4 з 01.05.2007 відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 12.05.2007 N 700, виходячи з підвищеного грошового забезпечення і 90 % надбавки до грошового забезпечення за безперервний стаж служби, визначивши під час перерахунку пенсії суму заборгованості по ній на користь позивача ОСОБА_4 та нарахувавши компенсації втрати частини доходів та направивши відповідні порахункові документи в орган, який виплачує йому пенсію для виплати цієї заборгованості.

Постановою Харківського апеляційного адміністративного суду від 30.10.2008 апеляційну скаргу Головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області було задоволено. Постанову Октябрського районного суду м. Полтави від 16.05.2008 скасовано, а в задоволені позову відмовлено.

ОСОБА_4 подав касаційну скаргу, в яких, посилаючись на порушення судом норм матеріального та процесуального права, просить постанову Харківського апеляційного адміністративного суду від 30.10.2008 скасувати, та прийняти нове рішення про залишення в силі рішення суду першої інстанції.

Перевіривши наведені доводи в касаційній скарзі, рішення судів щодо застосування судами першої та апеляційної інстанції норм матеріального та процесуального права, колегія суддів вважає, що касаційні скарги не підлягають задоволенню з наступних підстав.

Опрос