Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании недействительными карточки отказа в принятии таможенной декларации, решения об определении таможенной стоимости товара и взыскания излишне уплаченных средств

Высший административный суд
Определение от 23.11.2011 № К/9991/2411/11

ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ

УХВАЛА

23.11.2011 р.

N К/9991/2411/11

Колегія суддів Вищого адміністративного суду України у складі: головуючого - Сіроша М. В., суддів - Бим М. Є., Гордійчук М. П., Харченка В. В., Конюшка К. В., секретаря - Антипенко В. В., розглянувши у порядку письмового провадження адміністративну справу за касаційною скаргою Товариства з обмеженою відповідальністю "Арсенал" на постанову Донецького окружного адміністративного суду від 10 листопада 2010 року і ухвалу Донецького апеляційного адміністративного суду від 23 грудня 2010 року у адміністративній справі за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Арсенал" до Східної митниці, Головного управління державного казначейства у Донецькій області, Головного управління державного казначейства у м. Києві про визнання дій неправомірними, визнання нечинним рішення та картки відмови, встановила:

У вересні 2010 року ТОВ "Арсенал" звернулось із позовом до Східної митниці, Головного управління державного казначейства у Донецькій області, Головного управління державного казначейства у м. Києві про визнання дій митного органу неправомірними, визнання нечинними картки відмови у прийнятті митної декларації за N 700030001/0/00009 від 18.03.2010 р., а також рішення про визначення митної вартості товару від 17.03.2010 р. та стягнення надмірно сплачених коштів у розмірі 21363,82 грн.

Обґрунтовуючи заявлені позовні вимоги, ТОВ "Арсенал" посилалось на те, що митницею безпідставно прийняте оскаржуване рішення про визначення митної вартості металевого цинку, також картка відмови на підставі шостого (резервного) методу оцінки вартості, оскільки товариством на вимогу митного органу були надані всі необхідні документи для підтвердження заявленої митної вартості товару. Крім того, товариство посилалось на лист ТОО "Казбек" про неможливість надання калькуляції собівартості товару, оскільки зазначені відомості можуть призвести до розголошення комерційної таємниці товариства.

Опрос