Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О передаче земельных участков в пользование

Высший административный суд
Постановление от 09.11.2011 № К/9991/18687/11

ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

09.11.2011 р.

N К/9991/18687/11

Колегія суддів Вищого адміністративного суду України у складі: головуючого - Сіроша М. В., суддів: Бим М. Є., Леонтович К. Г., Розваляєвої Т. С., Харченка В. В., секретаря Антипенко В. В., за участю представника ОСОБА_1 ОСОБА_2, розглянувши у відкритому судовому засіданні адміністративну справу за касаційною скаргою Київської міської ради на постанову Шевченківського районного суду м. Києва від 15 лютого 2010 року і ухвалу Київського апеляційного адміністративного суду від 15 березня 2011 року у адміністративній справі за позовом ОСОБА_1 до Київської міської ради про встановлення відсутності компетенції, визнання бездіяльності неправомірною, встановила:

У червні 2008 року ОСОБА_1 звернувся із позовом до Київської міської ради про встановлення відсутності у Київської міської ради компетенції на вирішення клопотань про передачу земельних ділянок у користування не інакше, як на пленарних засіданнях ради, визнання неправомірною бездіяльність щодо нерозгляду у місячний строк його клопотань, встановлення його права на замовлення технічної документації із землеустрою та розробки проектів відведення земельних ділянок.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос