Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О взыскании задолженности

Высший административный суд
Определение от 29.06.2011 № К-26085/10, К-27268/10

ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ

УХВАЛА

29.06.2011 р.

N К-26085/10,

 

N К-27268/10

Колегія суддів Вищого адміністративного суду України у складі: головуючого: Сіроша М. В., суддів: Гончар Л. Я., Гордійчук М. П., Харченка В. В., Конюшка К. В., секретар Антипенко В. В., за участю представників:, розглянувши у відкритому судовому засіданні адміністративну справу за касаційними скаргами Управління Пенсійного фонду України у Джанкойському районі Автономної Республіки Крим, Відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у м. Джанкой Автономної Республіки Крим на постанову Окружного адміністративного суду Автономної Республіки Крим від 3 серпня 2009 року і на ухвалу Севастопольського апеляційного адміністративного суду від 31 березня 2010 року у справі за адміністративним позовом Управління Пенсійного фонду України у Джанкойському районі Автономної Республіки Крим до Відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у м. Джанкой Автономної Республіки Крим про стягнення заборгованості, встановила:

УПФУ у Джанкойському районі АР Крим звернулося з позовом до Відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у м. Джанкой АР Крим про стягнення невідшкодованих витрат на виплату і доставку ОСОБА_1 пенсії по інвалідності внаслідок нещасного випадку на виробництві у розмірі 3264,00 грн.

Постановою Окружного адміністративного суду Автономної Республіки Крим від 3 серпня 2009 року, залишеною без змін ухвалою Севастопольського апеляційного адміністративного суду від 31 березня 2010 року, позовні вимоги задоволено частково: стягнуто невідшкодовані витрати на виплату і доставку пенсії по інвалідності внаслідок нещасного випадку на виробництві у період з вересня по листопад 2008 року і з січня по березень 2009 року у розмірі 900,00 грн., у задоволенні позовних вимог у іншій частині відмовлено.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос