Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании противоправным и отмене налогового уведомления-решения

Высший административный суд
Определение от 01.12.2011 № К/9991/20776/11

ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ

УХВАЛА

01.12.2011 р.

N К/9991/20776/11

Вищий адміністративний суд України у складі колегії суддів: головуючого - Степашка О. І., суддів Бившевої Л. І., Костенка М. І., Маринчак Н. Є., Усенко Є. А., при секретарі Навасардян М. Г., за участю представників: позивача - Переясловської М. В., відповідача - Коваленко Д. В., розглянувши у відкритому судовому засіданні касаційну скаргу Державної податкової інспекції у Жовтневому районі м. Дніпропетровська на постанову Дніпропетровського окружного адміністративного суду від 21.12.2009 та ухвалу Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду від 21.03.2011 у справі N 2а-438/09/0470 за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Бізнес-Інвест" до Державної податкової інспекції у Жовтневому районі м. Дніпропетровська про визнання протиправним та скасування податкового повідомлення-рішення, встановив:

Товариство з обмеженою відповідальністю "Бізнес-Інвест" (далі по тексту - позивач, ТОВ "Бізнес-Інвест") звернулось до Дніпропетровського окружного адміністративного суду з позовом до Державної податкової інспекції у Жовтневому районі м. Дніпропетровська (далі по тексту - відповідач, ДПІ у Жовтневому районі м. Дніпропетровська) про визнання протиправним та скасування податкового повідомлення-рішення.

Постановою Дніпропетровського окружного адміністративного суду від 21.12.2009, яка залишена без змін ухвалою Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду від 21.03.2011, позов задоволено.

У касаційній скарзі ДПІ у Жовтневому районі м. Дніпропетровська просить скасувати рішення судів першої та апеляційної інстанцій та прийняти нове рішення, яким у задоволенні позову відмовити, посилаючись на порушення судами норм матеріального та процесуального права.

Опрос