Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О неправомерной отмене государственной регистрации общества

Высший административный суд
Определение от 28.09.2011 № К/9991/5565/11

ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ

УХВАЛА

28.09.2011 р.

N К/9991/5565/11

Колегія суддів Вищого адміністративного суду України у складі: головуючого - Сіроша М. В., суддів - Бим М. Є., Гончар Л. Я., Гордійчук М. П., Харченка В. В., секретаря - Антипенко В. В. (за участю представників - ОСОБА_2, ОСОБА_3, ОСОБА_4, ОСОБА_5, ОСОБА_6), розглянувши у відкритому судовому засіданні адміністративну справу за касаційною скаргою ОСОБА_7 на постанову Київського апеляційного адміністративного суду від 27 січня 2011 року у адміністративній справі за позовом ОСОБА_7 до державного реєстратора Дніпровської районної державної адміністрації, Дніпровської районної державної адміністрації у м. Києві, треті особи - ОСОБА_5, ОСОБА_8, ОСОБА_9, про визнання дій неправомірними і зобов'язання вчинити дії, встановила:

У жовтні 2008 року ОСОБА_7 звернувся з позовом до державного реєстратора Дніпровської районної державної адміністрації, а також Дніпровської районної державної адміністрації у м. Києві про неправомірне скасування державної реєстрації ТОВ "Комерційно-виробничо-впроваджувальна фірма "Сапсан", відміну державної реєстрації, припинення діяльності і зобов'язання скасувати запис про реєстрацію припинення зазначеного товариства та внести відповідний запис про відміну державної реєстрації припинення цього товариства, видачу свідоцтва про його державну реєстрацію.

В обґрунтування заявлених вимог ОСОБА_7 посилався на те, що рішенням господарського суду м. Києва від 21.12.2009 р., яке набуло законної сили, у справі за його позовом до ОСОБА_5, ОСОБА_8, ОСОБА_9, ТОВ "Комерційно-виробничо-впроваджувальна фірма "Сапсан", рішення про його виключення на загальних зборах учасників цього товариства визнано недійсним.

Опрос