Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об обязательстве провести перерасчет и выплату ежемесячного пособия по уходу за ребенком до достижения им трехлетнего возраста

Высший административный суд
Постановление от 02.11.2011 № К/9991/8458/11

ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

02.11.2011 р.

N К/9991/8458/11

Вищий адміністративний суд України у складі колегії суддів: Гашицького О. В., Ситникова О. Ф., Малиніна В. В. (доповідач), Мойсюка М. І., Штульман І. В., розглянувши в порядку письмового провадження касаційну скаргу Управління праці та соціального захисту населення Радивилівської районної державної адміністрації Рівненської області на постанову Радивилівського районного суду Рівненської області від 14 травня 2009 року та постанову Львівського апеляційного адміністративного суду від 21 січня 2011 року по справі за позовом П. Ю. В. до Управління праці та соціального захисту населення Радивилівської районної державної адміністрації Рівненської області про зобов'язання провести перерахунок та виплату щомісячної грошової допомоги по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку, встановив:

У лютому 2009 року П. Ю. В. (далі - позивач) звернулась до Радивилівського районного суду Рівненської області з адміністративним позовом до Управління праці та соціального захисту населення Радивилівської районної державної адміністрації Рівненської області (далі - УПСЗН) про визнання дій неправомірними та зобов'язання відповідача виплатити недонараховану допомогу по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку за 2007 - 2008 роки.

Вимоги обґрунтовувала тим, що як працююча особа здійснює догляд за малолітньою дитиною, а тому, у відповідності до статті 43 Закону України "Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими народженням та похованням", має право на отримання грошової допомоги по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку в розмірі не меншому прожиткового мінімуму, встановленого законом.

Опрос