Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об отмене приказа относительно привлечения к дисциплинарной ответственности и возмещении морального вреда

Высший административный суд
Определение от 19.07.2011 № К-102/08, С-212695/08

ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ

УХВАЛА

19.07.2011 р.

N К-102/08

Колегія суддів Вищого адміністративного суду України у складі: головуючого Заїки М. М, суддів: Білуги С. В., Гаманка О. І., Загороднього А. Ф., Співака В. І. та секретаря Тоцького Д. А., (за участю представника відповідача - Єфанової Н. В.), розглянувши у відкритому судовому засіданні касаційну скаргу Державної податкової адміністрації в Донецькій області на постанову Донецького апеляційного адміністративного суду від 7 грудня 2007 року у справі за позовом ОСОБА_5 до Державної податкової адміністрації в Донецькій області про скасування наказу щодо притягнення до дисциплінарної відповідальності та відшкодування моральної шкоди, встановила:

У червні 2007 року ОСОБА_5 звернулась до суду з позовом до Державної податкової адміністрації в Донецькій області про скасування наказу щодо притягнення до дисциплінарної відповідальності та відшкодування моральної шкоди.

Постановою Донецького окружного адміністративного суду від 3 серпня 2007 року в задоволені позову ОСОБА_5 відмовлено.

Постановою Донецького апеляційного адміністративного суду від 7 грудня 2007 року скасовано рішення Донецького окружного адміністративного суду від 3 серпня 2007 року та прийнято нову постанову про часткове задоволення позовних вимог ОСОБА_5. Визнано незаконним та скасовано наказ від 16.06.2007 N 247 про притягнення до дисциплінарної відповідальності старшого слідчого з особливо важливих справ відділу податкової міліції ДПА у Донецькій області ОСОБА_5. В решті позовних вимог відмовлено.

У касаційній скарзі Державна податкова адміністрація в Донецькій області просить постанову Донецького апеляційного адміністративного суду від 7 грудня 2007 року скасувати, а постанову Донецького окружного адміністративного суду від 3 серпня 2007 року залишити в силі, посилаючись на порушення судом апеляційної інстанції норм матеріального та процесуального права.

Перевіривши доводи касаційної скарги та рішення судів першої та апеляційної інстанцій щодо правильності застосування ними норм матеріального та процесуального права, колегія суддів вважає, що касаційна скарга не підлягає задоволенню з наступних підстав.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос