Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании порядка не соответствующим правовому акту высшей юридической силы

Высший административный суд
Определение от 26.04.2011 № К-58383/09

ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ

УХВАЛА

26.04.2011 р.

N К-58383/09

Вищий адміністративний суд України у складі: головуючого - судді Розваляєвої Т. С. (суддя-доповідач), суддів - Веденяпіна О. А., Зайця В. С., Кочана В. М., Цвіркуна Ю. І., секретаря судового засідання - Парадюка А. І. (за участю: представника позивача - Жувала О. В., представника відповідача - Троцької В. М., представника третьої особи - Андреєвої О. Г.), розглянувши у відкритому судовому засіданні касаційну скаргу Всеукраїнського об'єднання суб'єктів авторських і суміжних прав "Оберіг" на постанову Окружного адміністративного суду міста Києва від 24 квітня 2008 року та ухвалу Київського апеляційного адміністративного суду від 9 листопада 2009 року у справі за позовом Всеукраїнського об'єднання суб'єктів авторських і суміжних прав "Оберіг" до Міністерства освіти і науки України, третя особа - Міністерство юстиції України про визнання порядку таким, що не відповідає правовому акту вищої юридичної сили, визнання акта нечинним в частині, встановив:

Всеукраїнське об'єднання суб'єктів авторських і суміжних прав "Оберіг" звернулося з позовом до Міністерства освіти і науки України про визнання пункту 10 Порядку визначення уповноважених організацій колективного управління, які здійснюватимуть збирання і розподіл винагороди (роялті) за використання опублікованих з комерційною метою фонограм і відеограм, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України N 309 від 21 травня 2003 року, таким, що не відповідає правовому акту вищої юридичної сили, та визнати цей пункт нечинним.

Постановою Окружного адміністративного суду міста Києва від 24 квітня 2008 року, залишеною без змін ухвалою Київського апеляційного адміністративного суду від 9 листопада 2009 року, в задоволенні позову відмовлено.

Опрос