Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О взыскании суммы расходов на выплату помощи на погребение

Высший административный суд
Постановление от 27.01.2011 № К-12656/08
редакция действует с 23.05.2011

ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

27.01.2011 р.

N К-12656/08

Постанову скасовано
(згідно з постановою Верховного Суду України
 від 23 травня 2011 року)

Колегія суддів Вищого адміністративного суду України у складі суддів - Харченка В. В., Сіроша М. В, Гордійчук М. П., Конюшка К. В., Чалого С. Я., розглянувши в порядку письмового провадження касаційну скаргу управління Пенсійного фонду України в Запорізькому районі Запорізької області на постанову господарського суду Запорізької області від 26 жовтня 2007 року та ухвалу Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду від 9 червня 2008 року у справі за позовом управління Пенсійного фонду України в Запорізькому районі Запорізької області до Відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в м. Запоріжжі про стягнення суми, встановила:

Управління Пенсійного фонду України в Запорізькому районі Запорізької області звернулося до суду з позовом до Відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в м. Запоріжжі про стягнення суми.

Постановою господарського суду Запорізької області від 26 жовтня 2007 року, залишеною без змін ухвалою Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду від 9 червня 2008 року, управлінню Пенсійного фонду України в Запорізькому районі Запорізької області відмовлено в задоволенні позовних вимог.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос