Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании недействительным налогового уведомления-решения

Высший административный суд
Определение от 31.01.2011

ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ

УХВАЛА

від 31 січня 2011 року

Вищий адміністративний суд України у складі колегії суддів: Нечитайла О. М. (головуючого), Бившевої Л. І., Ланченка Л. В., Пилипчука Н. Г., Федорова М. О. (суддів), розглянувши у відкритому судовому засіданні касаційну скаргу Спеціалізованої державної податкової інспекції по роботі з великими платниками податків у м. Донецьку на постанову господарського суду Донецької області від 8 травня 2007 р. та ухвалу Донецького апеляційного адміністративного суду від 3 вересня 2007 р. у справі за позовом Акціонерного товариства закритого типу "Видавництво "Донеччина" до Спеціалізованої державної податкової інспекції по роботі з великими платниками податків у м. Донецьку про визнання недійсним податкового повідомлення-рішення, встановив:

Акціонерне товариство закритого типу "Видавництво "Донеччина" (далі - позивач, АТЗТ "Видавництво "Донеччина") звернулося до господарського суду Донецької області з позовом до Спеціалізованої державної податкової інспекції по роботі з великими платниками податків у м. Донецьку про визнання недійсним податкового повідомлення-рішення.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос