Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании противоправным и отмене решения относительно применения окончательных антидемпинговых мер

Высший административный суд
Определение от 16.03.2011 № К-40593/10

ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ

УХВАЛА

16.03.2011 р. 

N К-40593/10 

Колегія суддів Вищого адміністративного суду України в складі: головуючого, судді - Харченка В. В., суддів: Бим М. Є., Васильченко Н. В., Гордійчук М. П., Конюшка К. В., секретар судового засідання - Ніколенко Г. О., розглянувши у відкритому судовому засіданні справу за касаційними скаргами Відкритого акціонерного товариства "Гемопласт" та Міністерства економіки України на постанову Київського апеляційного адміністративного суду від 25 листопада 2010 року у справі за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Фогт Медікал Логістік", Товариства з обмеженою відповідальністю "Медік-О-Планет", Товариства з обмеженою відповідальністю "Альянс Фарм" до Міжвідомчої комісії з міжнародної торгівлі (треті особи, які не заявляють самостійних вимог на предмет спору: Міністерство економіки України, Відкрите акціонерне товариство "Гемопласт", Закрите акціонерне товариство "Тюмень-Медіко-Сміла") про визнання протиправним та скасування рішення, встановила:

У березні 2010 року Товариство з обмеженою відповідальністю "Фогт Медікал Логістік", Товариство з обмеженою відповідальністю "Медік-О-Планет" та Товариство з обмеженою відповідальністю "Альянс Фарм" звернулися до суду з адміністративним позовом до Міжвідомчої комісії з міжнародної торгівлі про визнання протиправним та скасування рішення N АД-216/2009/4402-37 від 29.09.2009 року "Про застосування остаточних антидемпінгових заходів щодо імпорту в Україну шприців походження з Королівства Іспанія, Сполученого Королівства Великобританії та Північної Ірландії, Федеративної Республіки Німеччина і Китайської Народної Республіки". В якості третіх осіб, які не заявляють самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача, до участі у справі було залучено Міністерство економіки України, Відкрите акціонерне товариство "Гемопласт" та Закрите акціонерне товариство "Тюмень-Медіко-Сміла".

Постановою Окружного адміністративного суду м. Києва від 15 вересня 2010 року у задоволенні позовних вимог відмовлено повністю.

Опрос