Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О привлечении к дисциплинарной ответственности судьи

Высший административный суд
Постановление от 13.04.2011 № П/9991/146/11

ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

13.04.2011 р. 

N П/9991/146/11 

Вищий адміністративний суд України у складі колегії суддів: головуючого Зайцева М. П. (суддя-доповідач), суддів Веденяпіна О. А., Олексієнка М. М., Рецебуринського Ю. Й., Черпака Ю. К., при секретарі судового засідання Яковенко Т. І. (за участю: представника відповідача - Єрмакової К. Ю.), розглянувши у відкритому судовому засіданні справу за позовом ОСОБА_7 до Вищої кваліфікаційної комісії суддів України про визнання дій протиправними та зобов'язання вчинити певні дії, встановив:

У лютому 2011 року ОСОБА_7 звернувся до суду з адміністративним позовом про визнання протиправною бездіяльності Вищої кваліфікаційної комісії суддів України (далі - Комісія), яка виразилась в непроведенні належної перевірки по його скарзі від 13 вересня 2010 року щодо притягнення до дисциплінарної відповідальності судді Сокальського районного суду Львівської області Ніткевича А. В.

В обґрунтування своїх вимог вказує на те, що підставою для проведення перевірки є подання заяви від 13 вересня 2010 року до Вищої кваліфікаційної комісії суддів України про умисне порушення норм права та неналежного ставлення до службових обов'язків судді Сокальського районного суду Львівської області Ніткевича А. В., а отримана відповідь члена Вищої кваліфікаційної комісії суддів України Колеснік Г. А., суперечить вимогам Закону України "Про судоустрій і статус суддів" (далі - Закон N 2453-VI).

Просить суд:

Опрос