Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О возобновлении пропущенного срока для обращения в административный суд и взыскании недоплаченной ежемесячной государственной социальной помощи ребенку войны

Высший административный суд
Определение от 11.01.2011 № К-54855/09

ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ

УХВАЛА

11.01.2011 р. 

N К-54855/09 

Колегія суддів Вищого адміністративного суду України у складі: Горбатюка С. А., Мироненка О. В., Мороз Л. Л., Смоковича М. І., Чумаченко Т. А., розглянувши в порядку попереднього розгляду касаційну скаргу управління Пенсійного фонду України в Балаклійському районі Харківської області на постанову Харківського окружного адміністративного суду від 29 квітня 2009 року та ухвалу Харківського апеляційного адміністративного суду від 28 жовтня 2009 року у справі за позовом Ш. Г. Г. до управління Пенсійного фонду України в Балаклійському районі Харківської області про поновлення пропущеного строку для звернення до адміністративного суду та стягнення недоплаченої щомісячної державної соціальної допомоги дитині війни, встановила:

Ш. Г. Г. звернулась до суду з позовом до управління Пенсійного фонду України в Балаклійському районі Харківської області про поновлення пропущеного строку для звернення до адміністративного суду та стягнення недоплаченої щомісячної державної соціальної допомоги дитині війни відповідно до статті 6 Закону України "Про соціальний захист дітей війни" за 2006 - 2007 роки.

Опрос