Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании недействительными налоговых уведомлений-решений

Высший административный суд
Постановление от 18.03.2010 № А-14/315, К-1272/08

ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

18.03.2010 р.

N К-1272/08

Колегія суддів Вищого адміністративного суду України в складі: головуючого - Шипуліної Т. М., суддів: Бившевої Л. І., Костенка М. І., Маринчак Н. Є., Степашка О. І., при секретарі: Шкляр А. В. (за участю представників: від позивача - Жмудінського В. П., від відповідача - ДПІ в Тисменицькому районі - Думяка В. О., від прокуратури - Комаси О. Ю.), розглянула у відкритому судовому засіданні касаційну скаргу ДПІ в Тисменицькому районі Івано-Франківської області на постанову господарського суду Івано-Франківської області від 25.01.2007 року та ухвалу Львівського апеляційного господарського суду від 28.11.2007 року по справі N А-14/315 за позовом ЗАТ "Авангард" до ДПІ в Тисменицькому районі Івано-Франківської області та ГУ Державного казначейства України в Івано-Франківській області, за участю прокурора Івано-Франківської області, про визнання нечинними податкових повідомлень-рішень та зобов'язання вчинити дії.

Заслухавши доповідь судді Шипуліної Т. М., пояснення осіб, які з'явились в судове засідання, перевіривши доводи касаційної скарги щодо дотримання правильності застосування судами першої та апеляційної інстанцій норм матеріального та процесуального права, колегія встановила:

Постановою господарського суду Івано-Франківської області від 25.01.2007 року, залишеною без змін ухвалою Львівського апеляційного господарського суду від 28.11.2007 року, позовні вимоги ЗАТ "Авангард" до ДПІ в Тисменицькому районі Івано-Франківської області та ГУ Державного казначейства України в Івано-Франківській області про визнання нечинними податкових повідомлень-рішень та зобов'язання вчинити дії задоволено.

Не погоджуючись із зазначеними судовими рішеннями, ДПІ в Тисменицькому районі Івано-Франківської області 28.12.2007 року звернулась з касаційною скаргою до Вищого адміністративного суду України, який своєю ухвалою від 22.01.2009 року прийняв її до свого провадження.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос