Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об отмене государственной регистрации новых редакций устава ООО

Высший административный суд
Определение от 24.06.2010 № К-16134/10

ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ

УХВАЛА

24.06.2010 р.

N К-16134/10

Колегія суддів Вищого адміністративного суду України у складі суддів - Бутенка В. І., Гашицького О. В., Лиски Т. О. (доповідач), Мойсюка М. І., Штульмана І. В., провівши в порядку касаційного провадження попередній розгляд адміністративної справи за позовом ОСОБА_5 до державного реєстратора Хотинської районної державної адміністрації Чернівецької області, третя особа на стороні відповідача - ОСОБА_6, про визнання протиправними дій та зобов'язання вчинити дії, касаційне провадження в якій відкрито за касаційною скаргою представника третьої особи на стороні відповідача ОСОБА_7 на постанову Чернівецького окружного адміністративного суду від 30 липня 2009 року та ухвалу Львівського апеляційного адміністративного суду від 11 березня 2010 року, встановила:

В липні 2009 року ОСОБА_5 звернувся до Чернівецького окружного адміністративного суду з позовом до державного реєстратора Хотинської районної державної адміністрації Чернівецької області, третя особа на стороні відповідача - ОСОБА_6 про визнання протиправними дій та зобов'язання вчинити дії, в якому просив визнати протиправними дії державного реєстратора Хотинської районної державної адміністрації Чернівецької області по проведенні 27 травня 2009 року та 2 червня 2009 року державної реєстрації нових редакцій статуту ТОВ ВКТ "Арго" та зобов'язання скасувати таку державну реєстрацію.

Постановою Чернівецького окружного адміністративного суду від 30 липня 2009 року позовні вимоги задоволено повністю, а саме, визнано протиправними дії державного реєстратора Хотинської районної державної адміністрації Чернівецької області, які полягали у проведенні 27 травня 2009 р. та 2 червня 2009 р. державної реєстрації нових редакцій статуту ТОВ ВКТ "Арго" та зобов'язано державного реєстратора скасувати проведену у вказані дати державну реєстрацію нових редакцій статуту ТОВ ВКТ "Арго".

Опрос