Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании недействительным постановления Кабинета Министров Украины

Высший административный суд
Определение от 16.02.2010 № К-59884/09

ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ

УХВАЛА

16.02.2010 р.

N К-59884/09

Колегія суддів Вищого адміністративного суду України у складі: головуючого - судді Гордійчук М. П., суддів - Кравченко О. О., Васильченко Н. В., Леонтович К. Г., Матолича С. С., секретаря - Лук'яненко О., розглянувши у відкритому судовому засіданні касаційну скаргу представника Міністерства транспорту та зв'язку України Титаренко Т. В. на постанову окружного адміністративного суду м. Києва від 26 березня 2008 року та ухвалу Київського апеляційного адміністративного суду від 5 листопада 2009 року у справі за позовом Закритого акціонерного товариства "Інтертранс" до Кабінету Міністрів України, 3-я особа - Міністерство транспорту та зв'язку України, про визнання нечинною постанови, встановила:

У листопаді 2007 року Закрите акціонерне товариство (надалі - ЗАТ) "Інтертранс" звернулося до суду з позовом до Кабінету Міністрів України про визнання нечинною постанови.

Постановою окружного адміністративного суду м. Києва від 26 березня 2008 року позов ЗАТ "Інтертранс" задоволено.

Ухвалою Київського апеляційного адміністративного суду від 5 листопада 2009 року рішення суду першої інстанції залишено без змін.

Не погоджуючись з судовими рішеннями по справі представник Міністерства транспорту та зв'язку України Титаренко Т. В. звернувся з касаційною скаргою, в якій просить скасувати судові рішення по справі та винести нове рішення про відмову у задоволенні позову, посилаючись на порушення судами норм матеріального та процесуального права.

03.02.2010 року до Вищого адміністративного суду України надійшла заява представника Міністерства транспорту та зв'язку України Гончаренко М. М. про відмову від касаційної скарги.

Опрос