Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании недействительными предписания о запрещении выпуска и реализации продукции и постановления о наложении штрафа

Высший административный суд
Определение от 28.09.2010 № К-9959/09

ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ

УХВАЛА

28.09.2010 р. 

N К-9959/09 

Колегія суддів першої судової палати Вищого адміністративного суду України у складі суддів: головуючого - Кравченко О. О., суддів: Леонтович К. Г., Харченка В. В., Черпіцької Л. Т., Конюшка К. В., при секретарі - Гутніченко А. М., за участю представника: від відповідача - Мороз І. В., розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду у м. Києві адміністративну справу за касаційною скаргою Товариства з обмеженою відповідальністю "Компанія АГД" на постанову Донецького апеляційного адміністративного суду від 4 лютого 2009 року у справі за позовом ТОВ "Компанія АГД" до Державного комітету України з питань технічного регулювання та споживчої політики, Державного підприємства "Донецький науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації" про визнання недійсним припису та постанови, встановила:

У червні 2008 року Товариство з обмеженою відповідальністю "Компанія АГД" звернулось до Донецького окружного адміністративного суду з позовом до Державного комітету України з питань технічного регулювання та споживчої політики, Державного підприємства "Донецький науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації" про визнання недійсним припису N 152-В від 25.05.2007 р. про заборону випуску та реалізації продукції та постанови про накладення штрафу N 19д-19/43 від 14.05.2008 р.

Опрос