Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно возмещения суммы расходов и подписания акта сверки

Высший административный суд
Определение от 16.09.2010 № К-36206/09

ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ

УХВАЛА

16.09.2010 р. 

N К-36206/09 

Колегія суддів Вищого адміністративного суду України в складі: суддів: Васильченко Н. В., Кравченко О. О., Чалого С. Я., Черпіцької Л. Т., Леонтович К. Г., розглянувши в порядку письмового провадження касаційну скаргу Управління Пенсійного фонду України в Сокальському районі Львівської області на постанову господарського суду Львівської області від 3 червня 2008 р. та ухвалу Львівського апеляційного адміністративного суду від 20 липня 2009 р. у справі за позовом Управління Пенсійного фонду України в Сокальському районі Львівської області до Відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в Сокальському районі Львівської області про зобов'язання вчинити дії, встановила:

Постановою господарського суду Львівської області від 3 червня 2008 р. залишеною без змін ухвалою Львівського апеляційного адміністративного суду від 20 липня 2009 р. задоволено позовні вимоги Управління Пенсійного фонду України в Сокальському районі Львівської області до Відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в Сокальському районі Львівської області про спонукання до вчинення певних дій щодо відшкодування суми витрат та підписання акта звірки.

Не погоджуючись з зазначеним судовим рішеннями позивач звернувся з касаційною скаргою, у якій просить їх скасувати та задовольнити позов. Касаційна скарга обґрунтована невірним застосуванням судами норм матеріального та процесуального права.

Заслухавши суддю-доповідача, перевіривши матеріали справи на предмет повноти та всебічності дослідження їх судами та обґрунтованості застосування норм матеріального права до спірних правовідносин, вивчивши доводи касаційної скарги, колегія суддів не знаходить підстав до її задоволення з огляду на наступне.

Відмовляючи в задоволенні позовних вимог суди дійшли правильного висновку, що обраний у цій справі спосіб захисту (відновлення) порушеного права не відповідає змісту прав Управління Пенсійного фонду щодо відшкодування понесених ним витрат.

Опрос