Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О взыскании средств выделенных как помощь по безработице

Высший административный суд
Определение от 16.09.2010 № К-33149/09

ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ

УХВАЛА

16.09.2010 р. 

N К-33149/09 

Колегія суддів Вищого адміністративного суду України в складі суддів: Васильченко Н. В., Кравченко О. О., Чалого С. Я., Черпіцької Л. Т., Леонтович К. Г., розглянувши в порядку письмового провадження адміністративну справу за касаційною скаргою В. М. І. на постанову Господарського суду Львівської області від 17 липня 2008 р. та ухвалу Львівського апеляційного адміністративного суду від 2 липня 2009 р. у справі за позовом прокурора м. Трускавця в інтересах держави в особі Трускавецького міського центру зайнятості до Фізичної особи - підприємця В. М. І. про стягнення заборгованості, встановила:

Прокурор м. Трускавця в порядку статті 361 Закону України "Про прокуратуру" звернувся до суду в інтересах держави в особі Трускавецького міського центру зайнятості з позовом про стягнення з Фізичної особи - підприємця В. М. І. коштів в розмірі 2177,69 грн., виділених йому як допомога по безробіттю для організації підприємницької діяльності.

Постановою господарського суду Львівської області від 17 липня 2008 р., залишеною без змін ухвалою Львівського апеляційного адміністративного суду від 2 липня 2009 р. позов задоволено, стягнуто з Фізичної особи - підприємця В. М. І. на користь Трускавецького міського центру зайнятості 2177,69 грн.

В касаційній скарзі відповідач ставить питання про скасування вищевказаних судових рішень та просить відмовити в позові, мотивуючи її порушенням судами норм матеріального права.

Заслухавши доповідача, перевіривши матеріали справи на предмет повноти та всебічності дослідження обставин, обґрунтованості застосуванням норм процесуального права, вивчивши доводи касаційної скарги, колегія суддів не знаходить підстав до задоволення касаційної скарги з огляду на наступне.

Судами вірно встановлено, що відповідач перебував на обліку в Трускавецькому міському центрі зайнятості з 04.12.2006 р. по 24.04.2007 р. і на підставі наказу від 23.04.2007 р. йому виплачено допомогу з безробіття для започаткування підприємницької діяльності.

Опрос