Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании недействительными учредительных документов

Высший административный суд
Определение от 01.12.2010 № К-20621/07

ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ

УХВАЛА

01.12.2010 р. 

N К-20621/07 

Вищий адміністративний суд України в складі колегії суддів: головуючого, судді - Пилипчук Н. Г., суддів: Бившевої Л. І., Ланченко Л. В., Нечитайла О. М., Степашка О. І., при секретарі - Кравченко В. О., розглянувши у відкритому судовому засіданні касаційну скаргу Державної податкової інспекції у Кіровському районі м. Дніпропетровська на постанову господарського суду Дніпропетровської області від 22.03.2007 та ухвалу Львівського апеляційного адміністративного суду від 26.09.2007 у справі N А23/107 за позовом Державної податкової інспекції у Кіровському районі м. Дніпропетровська до Приватного підприємства "Торгівельна фірма "Овація" (третя особа: Виконавчий комітет Кіровської районної у м. Дніпропетровську) про визнання недійсними установчих документів, встановив:

Постановою господарського суду Дніпропетровської області від 22.03.2007, залишеною без змін ухвалою Львівського апеляційного адміністративного суду від 26.09.2007, у позові відмовлено.

ДПІ у Кіровському районі м. Дніпропетровська подала касаційну скаргу, якою просить скасувати вказані судові рішення та задовольнити позовні вимоги.

Сторони, належним чином повідомленні про день, час та місце касаційного розгляду справи, своїх представників в судове засідання не направили.

Заслухавши доповідь судді-доповідача, дослідивши доводи касаційної скарги, матеріали справи, перевіривши правильність застосування судами попередніх інстанцій норм процесуального права, правової оцінки обставин у справі, суд касаційної інстанції дійшов висновку, що касаційна скарга підлягає частковому задоволенню.

Опрос