Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании неправомерными действий и недействительным акта описи и ареста имущества

Высший административный суд
Постановление от 17.08.2010 № К-12550/08

ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

17.08.2010 р. 

N К-12550/08 

Вищий адміністративний суд України у складі: головуючого, судді - Розваляєвої Т. С. (суддя-доповідач), суддів: Сороки М. О., Рецебуринського Ю. Й., Ханової Р. Ф., Черпака Ю. К., секретаря судового засідання - Парадюка А. І. (за участю представників: позивача - С. О. С., третьої особи Малого підприємства "Гранд" - М. А. П.), розглянувши у відкритому судовому засіданні касаційні скарги Малого підприємства "Гранд" та Крюківського відділу Державної виконавчої служби Кременчуцького міського управління юстиції на постанову Харківського апеляційного адміністративного суду від 30 липня 2008 року та Крюківського відділу Державної виконавчої служби Кременчуцького міського управління юстиції на ухвалу Харківського апеляційного адміністративного суду від 25 червня 2008 року у справі за позовом Статутного територіально-галузевого об'єднання "Південна залізниця" до Крюківського відділу Державної виконавчої служби Кременчуцького міського управління юстиції (треті особи: Мале підприємство "Гранд", Спільне підприємство Товариство з обмеженою відповідальністю "Алумекс Груп ЛТД") про визнання дій неправомірними та визнання нечинним акта опису та арешту майна, встановив:

25 січня 2008 року Статутне територіально-галузеве об'єднання "Південна залізниця" звернулось з позовом до Крюківського відділу Державної виконавчої служби Кременчуцького міського управління юстиції про визнання протиправними дій державного виконавця Крюківського районного управління юстиції м. Кременчука Полтавської області Ш. Г. В. по складанню акта опису та арешту майна від 29 травня 2002 року та визнання нечинним з дати складання акта опису та арешту майна від 29 травня 2002 року.

Ухвалою Харківського окружного адміністративного суду від 19 лютого 2008 року до участі у справі в якості третіх осіб залучено Мале підприємство "Гранд" та Спільне підприємство Товариство з обмеженою відповідальністю "Алумекс Груп ЛТД".

Постановою Харківського окружного адміністративного суду від 13 травня 2008 року позов задоволено.

Опрос