Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об обязательстве осуществить таможенное оформление автомобиля для свободного использования на территории Украины

Высший административный суд
Определение от 03.08.2010 № К-52201/09

ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ

УХВАЛА

03.08.2010 р. 

N К-52201/09 

Вищий адміністративний суд України у складі: головуючого, судді - Розваляєвої Т. С. (суддя-доповідач), суддів: Головчук С. В., Рецебуринського Ю. Й., Ханової Р. Ф., Черпака Ю. К., секретаря судового засідання - Парадюка А. І., за участю представника: відповідача - М. К. Е., розглянувши у відкритому судовому засіданні касаційну скаргу Південної митниці на постанову Одеського окружного адміністративного суду від 22 липня 2009 року та ухвалу Одеського апеляційного адміністративного суду від 14 жовтня 2009 року у справі за позовом Приватного підприємства "Вайс-Моторс" до Південної митниці про визнання протиправною бездіяльності, зобов'язання вчинити певні дії, встановив:

В липні 2009 року Приватне підприємство "Вайс-Моторс" звернулось з позовом до Південної митниці з позовом про визнання протиправною бездіяльності щодо нездійснення митного оформлення автомобілів, зобов'язання відповідача здійснити митне оформлення автомобілів для вільного використання позивачем на території України.

Постановою Одеського окружного адміністративного суду від 22 липня 2009 року, залишеною без змін ухвалою Одеського апеляційного адміністративного суду від 14 жовтня 2009 року, позов задоволено.

Не погоджуючись з рішеннями судів, відповідач звернувся з касаційною скаргою, в якій просив їх скасувати, ухвалити нове рішення, яким відмовити в задоволенні позовних вимог.

Заперечення на касаційну скаргу не надходили.

Опрос